Chcete urobiť zo svojho multitioolu LEATHERMAN ešte osobnejšiu vec? Či už pre seba, pre svojich blízkych ako exkluzívny darček, alebo pre obchodných partnerov ako symbol dobrých vzťahov.

Dajte svojmu Leathermanovi Meno!

Na Vaše želanie Vám radi pomôžeme s výberom správneho typu multitoolu LEATHERMAN, ktorý sa bude najviac hodiť. Pomôžeme Vám s výberom fontu a zadarmo zašleme vizualizáciu daného multitoolu LEATHERMAN s menom, ktoré si vyberiete.

Sme samozrejme schopní gravírovať aj špeciálnu konštrukciu na vami zvolenej časti viacúčelového multitoolu. Chcete dať konečne niečo s trvalou hodnotou a neuveriteľnou funkčnosťou, ktorá sa stane každodenným pomocníkom nech už ste kdekoľvek! V práci, na cestách, na vode, na horách, na záhrade, na bicykli, alebo jednoducho v meste?

...... Dajte Meno svojmu Leathermanovi!

Pre individuálnu ponuku kontaktujte naše obchodné oddelenie .

Lámete si hlavu, čo dať svojim obchodným partnerom ako vianočný darček? Organizujete špeciálnu udalosť, alebo prezentáciu a neviete, čo pripraviť pre Vašich klientov? Máte dosť vín v igelitkách, zbytočností, čo sa dávajú, aby ste niečo dali?

Darujte Multitool Leatherman s logom Vašej firmy!

Darujte konečne niečo, čo má trvalú hodnotu, 100% funkčnosť, čo sa vám nepokazí po par použitiach. Darujte, čo Vašich partnerov poteší, čo budú mať stále pri sebe, čo im pomôže v krajných situáciách, čo im prinesie radosť, že to majú môžu pomáhať ostatným a to všetko s logom Vašej firmy! Vznikne tým puto, ktoré by si mali všetci priať. Pozitívne emócie medzi Vašou firmou a klientom.

Chcete darovať najvšestrannejšieho pomocníka? Darujte Multitool LEATHERMAN!

Pomôžeme Vám s výberom Multitoolu LEATHERMAN, zadarmo pripravíme vizualizáciu s Vaším logom. Radi sa o Vás postaráme. Pre individuálnu ponuku kontaktujete naše obchodné oddelenie .

 

 

Realizácie

 

Umiestnenie gravírovania:

 
Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů